9 sierpnia 2016

To co klient powinien wiedzieć

ABC Sun Sportowego podróżnika – pobierz 

TO CO KLIENT WIEDZIEĆ POWINIEN 

BEZPIECZEŃSTWO:

  • Nasi uczestnicy są dla nas najważniejsi, a więc w „zielonoszkołowym” szaleństwie nie zapominamy o bezpieczeństwie! Dbając o najwyższą jakość usług legitymujemy się regulaminami prowadzenia wszystkich zajęć oraz standardami pracy instruktorów/wychowawców oraz standardami pracy kierowników. Przed wszystkimi zajęciami dzieci są zapoznawane z regulaminami zajęć. Wiedzą, jak ważne jest przestrzeganie i respektowanie poznanych zasad i że każda zabawa, nawet najbardziej zwariowana musi być bezpieczna. Oczywiście każdy uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), jednak robimy wszystko, aby z ubezpieczenia nie trzeba było korzystać!

PROGRAM:

  • Podczas wszystkich zajęć sportowych uczestnicy podzieleni są na grupy.
  • Bloki zajęciowe każdego dnia są tak skonstruowane, że uczestnicy zielonej szkoły mają dzień wypełniony zajęciami średnio od godziny 9.00 do 21.00 z przerwami na posiłki.
  • Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne, nagła awaria sprzętu). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Czasem różne preferencje uczestników lub sugestie wychowawców/nauczycieli powodują, że oferta programowa ulega niewielkim modyfikacjom. Wiemy też, że pogoda lubi płatać figle. Co prawda zwykle mamy „pogodowe szczęście”, ale może się tak zdarzyć, że jeśli jednego dnia pogoda będzie fantastyczna, a przewidywania na dzień następny będą kiepskie, wówczas część zajęć możliwych do realizowania tylko w bardzo dobrych warunkach pogodowych kumulujemy w dniu najpiękniejszej pogody. Proszę jednak pamiętać, że zwykle nie pada non stop, a my świetnie wykorzystujemy wszelkie przejaśnienia pogodowe. Część zajęć może odbywać się nawet podczas mżawki dlatego tak ważne jest, aby każdy uczestnik zielonej szkoły był odpowiednio przygotowany do zajęć w każdych warunkach pogodowych. Nawet jeśli pogoda zrobi nas na…szaro? …. mokro? to wypełnimy dzień tymi wszystkimi atrakcjami, które tylko będziemy mogli zrealizować i oczywiście, na które będziemy mieli ochotę. Nie ma możliwości aby dzieci pochłonęła nuda, maruda i zrzędliwość .
  • Kolejność realizacji poszczególnych punktów programu sportowo-rekreacyjnego ustalana jest na miejscu przez kierownika Zielonej Szkoły – pracownika Sun Sport.
  • Program edukacyjny jest realizowany zgodnie z zamówieniem, jednak dzień oraz godzina jego realizacji zależna jest od możliwości rezerwacji zwiedzania danego obiektu. Wszystkie proponowane w ofercie wycieczki edukacyjne to z reguły miejsca, które cieszą się ogromną popularnością. Z tego względu zazwyczaj to my musimy dostosować się do terminarza prowadzonego przez te obiekty. Dopasowujemy dzień i godzinę najlepszą dla programu państwa pobytu na zielonej szkole, ale zdarza się, że nie jest to idealne rozwiązanie. Na każdą wycieczkę jedzie z państwem nasz instruktor, który pełni rolę pilota-organizatora, tak abyście Wy Drodzy Państwo jedynie korzystali z uroków zwiedzanego obiektu.

ZAKWATEROWANIE:

GIEWARTÓW:

®       w domkach drewnianych lub murowanych, jednopokojowych 5-6 osobowych lub typu studio 8 osobowych (z łazienkami) lub w pokojach zlokalizowanych na pięknym, drewnianym poddaszu nowo wybudowanej stołówki, 4-7 osobowych z łazienkami (jeden pokój typu studio) – wybór zakwaterowania zależy od organizatora (!)

 OŚRODEK AKTYWNEGO WYPOCZYNKU SUN SPORT

MRÓWKI :

  ®   w domkach murowanych, 6 – osobowych, 8-10 osobowych z łazienkami, lub w pokojach nad stołówką 3-6 osobowych z łazienkami.

 

BUKOWINA TATRZAŃSKA               

®  w pokojach 4-6 osobowych z łazienkami.

Zawsze staramy się spełniać Państwa prośby dotyczące wspólnego zakwaterowania dzieci z jednej klasy czy grupy, jednak mogą zdarzać się sytuacje, w których spełnienie ich wszystkich będzie niemożliwe.  Ważne są także otrzymywane od Państwa informacje nt. płci opiekunów grup – ma to ogromne znaczenie w planowaniu zakwaterowania. Na terenie ośrodka prócz dzieci, młodzieży z Państwa szkoły mogą znajdować się inne grupy szkolne. Ideą wszystkich naszych imprez jest integracja uczestników, dlatego część zajęć może być wspólna dla wszystkich dzieci. Organizujemy dla nich specjalne gry i zabawy integracyjne, tak aby każde z nich miało szansę nawiązać wiele nowych kontaktów. Zapewniamy państwa, że obecność innych grup nie wpływa na jakość realizacji programu, a fachowe i profesjonalne podejście naszych instruktorów i wychowawców sprawiają, że wszystkie grupy w przyjaznej atmosferze doskonale się bawią, nawiązują nowe kontakty i snują plany spotkania w kolejnym roku.

POSIŁKI:

  • Część śniadań i kolacji podawana jest w formie szwedzkiego stołu, część natomiast stanowi menu główne-jednakowe dla każdego uczestnika. Obiady jasna sprawa dwudaniowe, a podwieczorki jogurtowe, wafelkowe lub owocowe. W dniach, w których odbywa się wycieczka najczęściej wyjazd ma miejsce po śniadaniu, dzieci otrzymują suchy prowiant i wracają na obiadokolację.

NIESTETY FORMALNOŚCI:

  • Rodzic/opiekun wyrażając zgodę na udział dziecka w zielonej szkole wyraża zgodę na jego uczestnictwo we wszystkich zajęciach wymienionych w ofercie.
  • Rodzic/opiekun przy podpisywaniu zgody może zastrzec, że dziecko nie może uczestniczyć w konkretnych, wymienionych w ofercie rodzajach aktywności. Wówczas odpowiedzialność za udział dziecka w zajęciach objętych, bądź też nieobjętych zgodą rodzica/opiekuna spoczywa na opiekunie dzieci delegowanym przez szkołę.
  • Od chwili potwierdzenia przyjęcia oferty oraz rezerwacji terminu wyjazdu podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki w wysokości 30% wartości imprezy następuje w ciągu 14 dni.